Profil spoločnosti
 • svetro
  Okrem služieb uvedených na tejto stránke, sme ochotní vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

 

V dnešnej dobe sa takmer každý už stretol s problémom zatekajúcej pivnice, strechy, terasy, prípadne inej konštrukcie, resp. s vlhnutím múrov a následným vytváraním nežiaducich plesní.

 

SAN INJEKTRiešenie týchto špecifických problémov zvyčajne nie je univerzálne. Každý prípad vyžaduje osobitný a individuálny prístup. Správne a funkčné riešenie vyžaduje prinajmenšom dostatočné znalosti, skúsenosti, technológie, materiály a aplikačné schopnosti. Aby boli dosiahnuté predpokladané výsledky, je potrebné aplikovať systematický prístup.

Vynaliezavosť a kreativita, je náš systém uzavretej slučky pre objektívne riešenie problémov, čím znižuje riziko „príležitostných odborníkov tzv. FUŠEROV“ a ich nahradenie našimi znalosťami, skúsenosťami a materiálmi. Najmodernejšie injektážne hmoty, hydroizolačné a sanačné materiály, s ktorými pracujeme, sú prísľubom objektívneho prístupu vedúceho k príčine problému a jej odstráneniu, namiesto riešenia následkov a dôsledkov. Sme súčasťou všetkých premenných a posudzujeme všetky technologické možnosti.

Odpoveďou nemusia byť len výrobky, s ktorými bežne pracujeme, no naše odporúčania sú vždy nestranné, založené na dlhoročných skúsenostiach a vynaliezavosti. Osvedčené produkty a špičkové materiály niekedy nestačia, tak ako nestačia bežné znalosti a skúsenosti. Náš interný systém riešenia problémov môže byť aj Vašim systémom riešenia.

Zadajte nám svoju najťažšiu úlohu. Vynaliezavosť nie je na predaj, no u nás ju máte zdarma. Je to naša devíza pre získanie dôvery inžinierov, dôveryhodnosti našich dodávateľov a hlavne vytvára dobré meno našej spoločnosti SAN-INJEKT s.r.o. v danom odvetví.

Pre stavebné firmy a spoločnosti ponúkame popri našich skúsenostiach aj širokú škálu hydroizolačných výrobkov, hmôt, tmelov a materiálov renomovaného nemeckého výrobcu KÖSTER BAUCHEMIE A.G., s ktorými vyriešite Vaše problémy. My Vám navrhneme riešenie, ponúkneme vhodné materiály za rozumnú cenu, zaškolíme Vašich pracovníkov a Vy budete žať slávu s odstránením problémov s vlhkosťou a vodou vo vnútorných priestoroch.

 

 LAKYWELDER kontakty

 

Rýchly kontakt

Najmodernejšie injektážne hmoty, hydroizolačné a sanačné materiály, s ktorými pracujeme, sú prísľubom objektívneho prístupu vedúceho k príčine problému a jej odstráneniu, namiesto riešenia následkov a dôsledkov.

Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.

   

  zamocnik


    

  https   Active Search Results   cloudflare

  www.sanacia.sk  |  www.saninjekt.sk  |  www.injektaz.sk


    

  created by: Marek Sarvas