Sanácie vlhkého muriva
logo
logo desktop3 mobil
skcsendehupl
 • svetro
  Okrem služieb uvedených na tejto stránke, sme ochotní vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

 

Máte starší tehlový dom či murovanú pivnicu, ktorá je vlhká a nevyužiteľná? Vzlína Vám voda múrmi cez poškodenú alebo zle zrealizovanú hydroizoláciu?

 

Zrealizujeme u Vás chemické podrezanie muriva, ktoré natrvalo zabráni vzlínaniu vlhkosti. Chemické podrezanie muriva je šetrnejšie k Vášmu domu ako agresívne mechanické podrezanie, ktoré kladie nároky na statiku domu, spôsobí veľa hluku, prachu a v konečnom dôsledku nemožnosť okamžite bývať. Chemické podrezanie líniou vrtov a beztlakovou aplikáciou injektážnej hmoty vytvorí líniovú bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti, pôsobí okamžite a výsledky sú badateľné už na druhý deň.

V prípade výrazného poškodenia omietok aplikujeme sanačné omietky pre dosušenie mokrej steny. Nie je nutné na niekoľko dní opustiť Váš dom. Aplikujeme tiež hydroizolačné systémy z vnútornej strany, zo strany interiéru domu (hydroizolácia z negatívnej strany). Takáto aplikácia nepotrebuje výkopové práce okolo domu, nie je nutné rozoberať chodníky, ničiť záhradky alebo obťažovať suseda.

 

 

Rýchly kontakt

Najmodernejšie injektážne hmoty, hydroizolačné a sanačné materiály, s ktorými pracujeme, sú prísľubom objektívneho prístupu vedúceho k príčine problému a jej odstráneniu, namiesto riešenia následkov a dôsledkov.

Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

  ISO 9001

   ISO 9001

   ISO 9001

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.

   

  zamocnik


    

  https   Active Search Results   cloudflare

  www.sanacia.sk  |  www.saninjekt.sk  |  www.injektaz.sk


    

  created by: Marek Sarvas